Ceny Pokazów Ogni Sztucznych

Ile kosztuje Profesjonalny Pokaz Ogni Sztucznych?

Pokazy Sztucznych Ogni to atrakcja bardzo popularna nie tylko na imprezach publicznych (dni miast, festyny, koncerty) ale też na imprezach prywatnych (wesela, urodziny, eventy firmowe). Pokazy pirotechniczne zawsze są fenomenalnym punktem programu każdej imprezy – tym bardziej, jeśli okoliczność jest wyjątkowa jak np. wesele – drugiej takiej okazji do sprezentowania sobie takiej atrakcji może już nie być.
Popularność takich atrakcji sprawiła, że takie widowiska są dostępne dla każdego. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy, że nasza realizacja pozostanie w pamięciach widzów na długo! Przygotujemy wyjątkowy pokaz ogni sztucznych do wskazanego budżetu. 

Na co składa się cena profesjonalnego pokazu pirotechnicznego?

Koszt profesjonalnego pokazu pirotechnicznego

W przypadku pokazów weselnych, urodzinowych koszt plasuje się najczęściej w przedziale 3 500 – 5 000 PLN  (minimum na przygotowanie profesjonalnego pokazu to 3 500 pln – poniżej wymaganego budżetu możemy zaproponować zestaw DSO). Jeśli chodzi zaś o pokazy dla miast, firm czy na większe eventy to tutaj budżety są znacznie większe. Koszt takich pokazów to często 10 – 20 000 PLN

Cena pokazu zależy od dynamiki widowiska, użytych materiałów, miejsca pokazu. Przyjmuje się, że koszt minuty standardowego pokazu to 1150 PLN, przy czym każde kolejne 200 PLN więcej do minuty pokazu wpływa na intensywność co z kolei znacząco podnosi poziom widowiska.

Zatem kwestia klasy pokazu jest bardzo indywidualna.

Przykładowe realizacje i ich budżety

Pokaz do utworu We Are The Champions – Queen z okazji 18-tych urodzin
Czas: 3 min.
Budżet: 3 500 PLN

Pokaz do utworu Hallelujah – Alexandy Burke z okazji wesela
Czas: 3,5-4 min.
Budżet: 3 700 PLN

Widowisko pirotechniczne BIG
Klasa pokazów pod dni miast, imprez firmowych/eventów 
Budżet 17-20 000 PLN

Powyższy pokaz zaprojektowany przez Fuego Fajerwerki. Wykonanie wraz z firmą Korsarz Fajerwerki

Podsumowanie

Pokaz ogni sztucznych to atrakcja spektakularna, która wywołuje zachwyt i mnóstwo pozytywnych emocji. Mimo, że na pierwszy rzut oka tego typu rodzaj atrakcji może być poza zasięgiem finansowym – nic bardziej mylnego!
Fajerwerki na imprezach stają się z roku na rok coraz bardziej modne. Wszystko za sprawą większej dostępności, różnorodności efektów. Realizacje zawsze traktowane są indywidualnie i dopasowujemy się pod budżet jakim klient dysponuje. Nie ma tu górnej granicy kosztów pokazu pirotechnicznego – im większy budżet – tym większe możliwości 🙂