Dostęp do panelu hurtownika

ZAKUPY HURTOWE (Z RABATEM) SĄ MOŻLIWE WYŁĄCZNIE PO AKTYWOWANIU FUNKCJI ZAKUPÓW HURTOWYCH PRZEZ OBSŁUGĘ SKLEPU.

Hurtownia fajerwerków

Rozpocznij z nami wybuchowy biznes

Jesteśmy dystrybutorem pirotechniki topowych importerów. Współpracujemy z największymi producentami na rynku zarówno z Polski jak i zagranicy. W naszej ofercie znajdziecie tylko sprawdzone produkty importerów takich jak: Triplex, MagicTime, Jorge, Pyromoravia, Privatex-Pyro, Piromax, Maxsem, Pirotecnia Manna.

Posiadamy całą gamę produktów: wyrzutnie, petardy, rakiety, rzymskie ognie, zimne ognie, wulkany, flary, fajerwerki ciche, zestawy do samodzielnego odpalania. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty CE i spełniają normy bezpieczeństwa.

Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. W ofercie posiadamy tylko towar najwyższej jakości, który jest pożądany na rynku. Zapewniamy atrakcyjne rabaty, korzystne warunki współpracy.

BIZNES

 
 

 

 

Myślisz o handlu fajerwerkami? Sprzedaż fajerwerków w okresie Sylwestrowym z odpowiednim zapleczem to idealna okazja biznesowa. Jeśli nigdy wcześniej nie handlowałeś pirotechniką to poniższe informacje pomogą Ci rozpocząć sprzedaż.

Kontakt w sprawie zamówień

661 298 534 biuro@fuegofajerwerki.pl

Chcesz zacząć handel fajerwerkami?
Poniżej informacje, które pomogą Ci rozpocząć sprzedaż.

Gdzie handlować?

Sprzedaż fajerwerków dozwolona jest w pomieszczeniach sklepowych lub na stoiskach po spełnieniu określonych warunków bezpieczeństwa: – Pomieszczenie lub stoisko powinno być zabezpieczone pod względem przeciwpożarowym tzn. być zaopatrzone w dwie gaśnice pianowe min. 6 l. pojemności oraz koc gaśniczy. Należy umieścić informację o zakazie stosowania otwartego ognia. Ważne aby miejsce przechowywania fajerwerków było wolne od wilgoci. W przypadku sprzedaży sezonowej nie jest wymagane posiadanie karty kwalifikacyjnej obiektu. (za sprzedaż sezonową uważa się sytuację kiedy przechowywanie materiałów pirotechnicznych nie przekracza 90 dni).

Aspekty prawne

Należy pamiętać o bezwzględnym zakazie sprzedaży fajerwerków osobom poniżej 18-tego roku życia. Informacja taka koniecznie powinna znaleźć się w miejscu sprzedaży. Wszystkie sprzedawane fajerwerki powinny posiadać oznaczenia europejskiego certyfikatu bezpieczeństwa CE, na każdym artykule powinna znajdować dokładna instrukcja w języku polskim zgodna z normami etykietowania (PN-EN 15947-3:2010 Wyroby pirotechniczne — Wyroby pirotechniczne widowiskowe, klasy 1, 2 i 3 — Część 3: Minimalne wymagania dotyczące etykietowania). Towar podaje sprzedawca – również taka informacja powinna być widoczna.

Działalność, PKD

Wystarczy: PKD 47.89.Z (Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach) – jeżeli stoisko z fajerwerkami przyjmuje formę straganu, targowiska, jest prowadzona w namiocie czy kontenerze. Kolejna opcja to PKD 47.78.Z (Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach) – jeżeli prowadzimy sprzedaż wyłącznie fajerwerków, pirotechniki czy militariów np. w lokalu czy innej nieruchomości (budynki trwale związane z gruntem). Następna opcja to PKD 47.19.Z (Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach).
Podatek VAT wynosi 23%.

Tabela rabatowa dla hurtowników (brutto)

Kontakt w sprawie zamówień

 
 

 

 

661 298 534 biuro@fuegofajerwerki.pl