Profesjonalne Pokazy Ogni Sztucznych

weselebajka1-1024x683

Pokaz Sztucznych Ogni - czyli pomysł na wesele jak z bajki!

Ogień od zawsze fascynował ludzi, a korzystanie z ognia jako tworzywa artystycznego napawa zachwytem wśród oglądających.

Coraz częściej na uroczystościach weselnych pojawiają się pokazy ogni sztucznych, które podkreślają rangę przedsięwzięcia. Taka atrakcja budzi w gościach mnóstwo pozytywnych emocji, napawa dumą oraz tworzy niezapomnianą chwilę.

Wydawać by się mogło, że fajerwerki na weselu są przeznaczone tylko dla ludzi z dużym portfelem – nic bardziej mylnego!

Naszym celem jest wywołać zachwyt na twarzach publiki

Każde widowisko pirotechniczne traktujemy indywidualnie. Możemy wykonać pokaz do dowolnego utworu muzycznego.
Sztuką tutaj jest idealne zgranie z muzyką oraz efektami pirotechnicznymi, tak aby całość tworzyła bajeczne przedstawienie.12
pokazwesele2

Koszt profesjonalnego pokazu pirotechnicznego

Koszt pokazu sztucznych ogni na weselach plasuje się najczęściej w przedziale 5 000 – 7 000 PLN  (minimum na przygotowanie profesjonalnego pokazu to 3 500 PLN – poniżej wymaganego budżetu możemy zaproponować zestaw DSO)

Cena pokazu zależy od dynamiki widowiska, użytych materiałów, miejsca pokazu.
Przyjmuje się, że koszt minuty pokazu to 1200 PLN, przy czym każde kolejne 200 PLN więcej do minuty pokazu znacząco podnosi poziom widowiska. Zatem kwestia klasy pokazu jest bardzo indywidualna.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę od A do Z

Dlaczego warto zorganizować taki rodzaj atrakcji?

Dla jeszcze większego urozmaicenia imprezy oraz podkreślenia jej rangi. Wesele to piękna chwila w życiu, którą chcemy jak najlepiej uczcić. Drugiej takiej okazji do sprezentowania sobie takiej atrakcji może już nie być. Dlatego oferujemy Wam przeprowadzenie profesjonalnego pokazu pirotechnicznego po którym każdy będzie usatysfakcjonowany.

Przykładowe realizacje

ZOBACZ NAGRANIA POKAZÓW SPECJALNEJ KATEGORII - CICHYCH POKAZÓW

Zobacz więcej naszych realizacji na:

Projekty dużych widowisk pirotechnicznych

Przy większych realizacjach tworzymy graficzne opracowanie scenariusza pokazu. Tak, aby mieć podgląd na to co zostanie zaprezentowane w rzeczywistości. 

Zapytaj o pełną ofertę pokazów