Fajerwerki na wesele Bielsko-Biała

Jeśli planujesz wesele lub inną okoliczność w Bielsku-Białej lub w innym mieście w Polsce i chciałbyś podkreślić rangę wydarzenia Pokazem Ogni Sztucznych to jako FUEGO FAJERWERKI staniemy na wysokości zadania!

Fuego Fajerwerki

Naszą pasją jest tworzenie niepowtarzalnych pokazów ogni sztucznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować 100% satysfakcji z przeprowadzonej realizacji. Niejednokrotnie mieliśmy okazję pracować przy jednych z największych pokazów ogni sztucznych w Polsce.

Pokazy ogni sztucznych na wesele – Bielsko-Biała

Realizujemy pokazy ogni sztucznych w Bielsku-Białej jak i w całej Polsce. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w przeprowadzaniu widowisk pirotechnicznych jesteśmy w stanie zagwarantować 100% satysfakcji. Posiadamy bogatą ofertę pirotechniki, dzięki czemu możemy zaproponować klientom szeroką gamę efektów. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich klientów – pod każde możliwości finansowe.
Fajerwerki na weselu to dziś atrakcja bardzo popularna, która budzi w gościach mnóstwo pozytywnych emocji, napawa dumą oraz tworzy niezapomnianą chwilę.

 

Nasza firma FUEGO FAJERWERKI zajmuje się kompleksową organizacją całego przedsięwzięcia od A do Z. Uzyskujemy odpowiednie zgody na przeprowadzenie pokazu od takich jednostek jak: Policja, PAŻP, Straż Pożarna. Nasi wykwalifikowani pirotechnicy sprawdzają miejsce przed przystąpieniem prac i wyznaczają strefy bezpieczeństwa, aby wszystko odbyło się zgodnie z przepisami jak i zasadami bezpieczeństwa. Zapewniamy własne nagłośnienie oraz posprzątanie miejsca po pokazie.

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy detal atrakcji. Pokazy tworzymy zsynchronizowane z muzyką, wybraną przez klienta.

Zobacz nasze przykładowe realizacje weselne:

Sprawdź naszą ofertę Profesjonalnych Pokazów Pirotechnicznych:

Sprawdź naszą ofertę 
Zestawów Do Samodzielnego Odpalania (DSO):

Sprawdź naszą ofertę
Pirotechniki Scenicznej:

KONTAKT

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek:: 8::00-18:00
Sobota - 9:00-14:00

Adres

Fuego Fajerwerki Kasztelańska 7 43-300 Bielsko-Biała tel. 661 298 534 E-mail: biuro@fuegofajerwerki.pl