Pokazy pirotechniki dziennej

Nowością na polskim rynku jest kategoria pirotechniki dziennej. Wyrzutnie kolorowych dymów, serpentyn, wyrzutnie hukowe to elementy z których jesteśmy w stanie stworzyć nietuzinkową oprawę Twojej imprezy.

Posiadamy najwyższej jakości produkty produkcji hiszpańskiej, które cechują się intensywną barwą efektu. Jako jedyni w Polsce posiadamy spore doświadczenie w przeprowadzaniu pokazów dziennych.

Wystrzały dymów

Najbardziej popularną oprawą z tej kategorii jest oprawa wystrzałów kolorowych dymów. Tutaj więcej szczegółowa oferta dotycząca tej oprawy: → Wystrzały dymów

Pokazy hukowe – “Masclety”

Masclety to pokazy w których głównym efektem jest huk. Są złożone z bardzo mocnych i głośnych ładunków pirotechnicznych. Efekt w tego rodzaju widowiskach jest bardziej akustyczny, niż wizualny. Żadne z nagrań nie jest w stanie oddać tego co czuje widz podziwiając z zapartym tchem moc i potężny huk rytmicznie odpalanych petard.

Jako jedyni w Polsce posiadamy doświadczenie w tworzeniu takich pokazów.

Cena za pokazy dzienne są znacznie wyższe, niż w przypadku standardowych nocnych fajerwerków. Minimum na przygotowanie pokazu to 5.000 zł przy czym minuta pokazu to 2.500 zł. Przyjmuje się, że czas trwania takich realizacji to między 2 a 4 minuty.